Atgalinis ryšys

* - privalomus laukus.

Atsiliepimai

* - privalomus laukus.

Apie įmonę

Nors bendrovė UAB „Milgauda“ savo veiklą pradėjo tik 2014 metais, tačiau jau spėjo užimti lyderiaujančias pozicijas statybų sektoriuje, ir yra pasiruošusi pasiūlyti klientui platų paslaugų spektrą.

Statybos verslo naujokai, pasiūlydami rinkai genrangovo, subrangovo  statybos darbų paslaugas ,netruko užsitarnauti pripažinimą ir šiandieną yra pakankamai stiprūs ne tik atlikti daugiau nei pusę statybos darbų savo jėgomis, tačiau ir koordinuoti patį statybos ir projektavimo procesą.

Įmonės sėkmės paslaptis yra platus kvalifikuotų ir didelę darbo patirtį sukaupusių savo sričių profesionalų kolektyvas, kurie yra pasiryžę įgyvendinti kliento norus greitai ir kokybiškai. Nesvarbu ar tai dideli, visuomeniniai projektai ar privčių namų statyba. Būtent dėl tokio plataus darbuotojų kvalifikacijos spektro mūsų įmonė yra įgali apimti visus statybos proceso etapus: nuo pamatų dengimo, apdailos, iki pačio darbo organizavimo. Naudojame šiuolaikines statybos technologijas, aukštos kokybės medžiagas bei techniką, todėl įvairios apimties ir sudėtingumo apdailos bei remonto darbai – mūsų kasdienybė.

37
realizuoti
projektai
105
išduoti
profesionalūs
sertifikatai
22
objektai
darbe
67
darbuotojų
skaičius